Registrace nového uživatele

Základní registrace
Upozornění: pokud nedorazí aktivační email, prosím, podívejte se do složky pro nevyžádanou poštu. Téměř s jistotou se to týká uživatelů GMailu.

Podmínky použití

Server AirQuest je službou pro piloty a zájemce o létání. Uživatel se před registrací seznámil s následujícími podmínkami:

  1. Uživatel bere na vědomí že AirQuest je server pro létání pro zábavu. Nenahrazuje povinnou předletovou přípravu ani plánování letů. Provozovatel v žádném případě nenese odpovědnost za případné následky porušení tohoto pravidla.
  2. Data používaná v AirQuest jsou sice aktualizována ale je povinností pilota ověřit si platné údaje potřebné pro plánovaný let ze zdrojů k tomu určených (AIP, AUP atd.)
  3. Každý uživatel se zavazuje dodržovat v diskuzích a příspěvcích pravidla slušného chování, nepoužívat urážek a invektiv. Příspěvky, které nemají bezprostřední vztah k tématu, případně mají čistě reklamní charakter mohou být odstraněny.
  4. Data uložená v AirQuest jsou průběžně zálohovaná ale nezaručujeme uživatelům že nemohou být při provozu ztracena. Neumisťujte zde žádná data o která nechcete přijít, případně si je zazálohujte do vlastních záloh. Provozovatel nenese odpovědnost za případnou nefunkčnost nebo ztrátu dat.
  5. Příspěvky které by porušovaly daná pravidla mohou být odstraněny, uživatel který by opakovaně a vědomě porušoval pravidla může bát smazán.

Použití emailové adresy

Vážení uživatelé systému AirQuest,

jsme velice rádi, že se vám náš program líbí. Je vytvářen doslova piloty pro piloty. Všechny služby jsou zde zdarma. Provoz webu ale zdarma není a o obrovském množství práce při údržbě asi není potřeba ani mluvit. Jediným zdrojem, který může pomoci kompenzovat tyto náklady mohou být reklamy umístěné na webu a případné rozesílání reklamních mailů na vámi zadané adresy.

  • Nepůjde o žádnou pravidelnou reklamní masáž a nabídky by se měly týkat věcí a služeb pro piloty zajímavých
  • Vaše adresy nikomu nepředáme, případnou rozesílku budeme provádět sami
  • Shledáte-li obsah dotěrným, vždy máte možnost se z mailingu odhlásit, jak nám to ukládá zákon